НТУУ КПИ, поступление в КПИ, вступ до КПІ, как поступить в КПИ, экзамены в КПИ, приемная комиссия, первый курс КПИ, правила приема в КПИ, сочинение, твір, украинский язык, українська мова, екзамени до КПІ, НТУУ КПІ, перший курс, факультети КПІ, факультеты КПИ, адреса приймальної комісії, ФЕЛ, електроніка, НТУУ КПІ, Факультет електроніки ФЕЛ, Кафедра КЕОА - Конструювання електронно-обчислювальної апаратури, ALTERA, TEXAS INSTRUMENTS, ATMEL Starter Kit , Evaluation Board сімейств MAX 7000, Cyclone фірми ALTERA , C 2000, C 5000, MSC 12 x фірми TEXAS INSTRUMENTS , AVR фірми ATMEL разом із САПР MAX - PLUS II , Quartus II , Code Composer Studio , IAR Embedded Workbench , OrCAD , PCAD, а також засобу програмування вимірювальних та управляючих комп'ютерних комплексівLabVIEW фірми National Instruments C++, C, Delphi, ASSEMBLER, VHDL

НТУУ КПІ, Факультет електроніки, Кафедра КЕОА - Конструювання електронно-обчислювальної апаратури, Лабораторія цифрових технологій

Офіційний сайт кафедри конструювання електронно-обчислювальної апаратури

Сайт офіційного Центр навчання при кафедрі КЕОА фірми ALTERA та учбові лабораторії фірм TEXAS INSTRUMENTS і ATMEL


ПРАВИЛА 2017 РОКУ

Правила прийому до НТУУ «Київський політехнічний інститут» у 2017 році

 • Правила прийому до НТУУ «КПІ»
 • Вступ на 5 курс

 • Курсы Внутренний аудит систем менеджмента качества

   

  Oбмен ccылкаmи:
  Бытовая техника в Киеве. Магазины бытовой техники. Магнитолы с USB, пионер, LCD проекционные телевизоры.

  technosell.com.ua
  Медицинский справочник Харисона (harrison) Песчаник Киев пісковик, дикарь, природный камень, брусчатка гранит. Київ пісковик, песчаник натуральный, камень дикарь, брусчатка гранита, брусчатка колотая.
  Продажа бизнеса, продажа квартир, продажа недвижимости, аренда квартир киев, покупка земли, аренда офисов киев.
  realt.infomir.kiev.ua
  Медицина, медицинские сайты, SPA салон, салон красоты киев, мезотерапия для волос, эпиляторы цены, капсулы для похудения
  med.ultramed.kiev.ua | ultramed.kiev.ua
  Медицинская техника и оборудование, медицинская техника купить, медицинская техника киев, массажные кресла, массажеры
  ultramed.com.ua

  Каталог Oriflame, Интернет-магазин Орифлейм
  orishop.infomir.kiev.ua |
  буран 2 5 космос, су 29 34 37 47 фото, миг 29 фото, миг 15 35, гироскоп, хабл фото, хабл телескоп, История авиации, BLACKJACK, ту 91, черная акула
  avia1.infomir.kiev.ua

  Кафедра конструювання
  електронно-обчислювальної апаратури
  КЕОА

  Відбіркова комісія факультету електроніки знаходиться у 16-му корпусі НТУУ "КПІ", аудиторії 150 та 152

  ON-LINE реєстрація
  у відбірковій комісії НТУУ КПІ

  Правила прийому до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут»

  1. Загальні положення

  1.1 Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» (далі – НТУУ «КПІ») оголошує прийом на підготовку фахівців з вищою освітою за освітньо–кваліфікаційними рівнями, напрямами (спеціальностями) відповідно до ліцензії в межах ліцензованого обсягу, у тому числі у Славутицькій філії НТУУ «КПІ».

  Прийом до Військового інституту телекомунікацій та інформатизації НТУУ «КПІ» та Інституту спеціального зв'язку та захисту інформації НТУУ «КПІ» здійснюється у відповідності до окремих додатків до цих Правил [ ВІТІ , ІСЗЗІ ].

  1.2 До НТУУ «КПІ» приймаються громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які проживають на території України на законних підставах, мають відповідний освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень та виявили бажання здобути вищу освіту.

  Іноземці та особи без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах, мають право на здобуття вищої освіти, крім права на здобуття вищої освіти за рахунок коштів Державного бюджету України, місцевих бюджетів, якщо інше не встановлено міжнародними договорами, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України. Вищезазначені особи приймаються до НТУУ «КПІ» у відповідності до розділу 16 цих Правил.

  1.3 Прийом до НТУУ «КПІ» на всі освітньо-кваліфікаційні рівні здійснюється за конкурсом незалежно від джерел фінансування.

  1.4 Для вступників, які потребують поселення в гуртожиток під час вступу, надання місць у гуртожитку гарантовано. Поселення відбувається у гуртожитки блочної або коридорної системи по 3-4 особи до кімнати.

  2. Вимоги до рівня освіти вступників

  2.1 На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра приймаються особи з повною загальною середньою освітою.

  2.2 На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста та магістра за певною спеціальністю приймаються особи, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра відповідного напряму.

  2.3 На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня магістра приймаються особи, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста тієї ж самої спеціальності. Прийом на підготовку фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня магістра вищезазначених осіб здійснюється за кошти фізичних (юридичних) осіб.

  2.4 НТУУ «КПІ» приймає на перший курс (за індивідуальними програмами підготовки) осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста, на визначену кількість місць для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра за умови вступу на споріднений напрям підготовки.

  Прийом осіб, зазначених у пунктах 2.2 – 2.4 розділу 2 цих Правил здійснюється у відповідності до Положення про прийом на навчання за освітньо-професійними програмами підготовки спеціаліста, магістра; та за індивідуальними програмами підготовки бакалавра на основі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня молодший спеціаліст.

  2.5 НТУУ «КПІ» здійснює прийом студентів на старші курси у порядку переведення та поновлення в межах вакантних місць ліцензованого обсягу відповідно до Положення про порядок переведення, відрахування та поновлення студентів вищих закладів освіти, затвердженого Наказом Міністерства освіти України № 245 від 15 липня 1996 року. Перевищення ліцензованого обсягу допускається лише у разі поновлення осіб, які повертаються після академічної відпустки.

  3. Фінансування підготовки фахівців

  3.1. Фінансування підготовки фахівців у НТУУ «КПІ» здійснюється:

  • за рахунок видатків державного та місцевих бюджетів - за державним замовленням;
  • за рахунок коштів фізичних, юридичних осіб.

  3.2. Громадяни України мають право безоплатно здобувати вищу освіту в державних і комунальних вищих навчальних закладах на конкурсній основі, якщо певний освітньо-кваліфікаційний рівень громадянин здобуває вперше.

  3.3. Громадянин України має право безоплатно здобувати вищу освіту за другим напрямом (спеціальністю), якщо він за станом здоров'я втратив можливість виконувати службові чи посадові обов'язки за отриманою раніше кваліфікацією, що підтверджується висновками медико-соціальної експертної комісії.

  4. Строки прийому заяв і документів, вступних екзаменів, конкурсного відбору та зарахування на навчання

  4.1. Розклад роботи Приймальної комісії НТУУ «КПІ» під час прийому документів:

  Термін Дні Години
  1-30 липня 2013 року Понеділок - п'ятниця 900-1800
  Субота 1000-1300
  Неділя Вихідний
  31 липня 2013 року Середа 1000-1300
  1-11 серпня 2013 року Понеділок - п'ятниця 1000-1700
  Субота, неділя 1000-1300
  12 - 31 серпня 2013 року Понеділок, середа, четвер 1400-1700
  Вівторок, п'ятниця 1000-1300
  Субота - неділя Вихідний
  Cвяткові дні Вихідний

  Увага: у розкладі роботи можливі зміни

  4.2. Прийом заяв і документів, вступні випробування, конкурсний відбір та зарахування на навчання вступників на основі повної загальної середньої освіти та на основі освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» проводиться в такі строки:

  Етапи вступної кампанії Для всіх напрямів підготовки денної форми навчання та для напряму підготовки «Образотворче мистецтво» заочної форми навчання Для всіх напрямів підготовки заочної форми навчання крім напряму підготовки«Образотворче мистецтво»
  вступники на основі повної загальної середньої освіти
  Початок прийому заяв та документів 1 липня 2013 року 15 липня 2013 року
  Закінчення прийому заяв та документів від осіб, які мають право проходити творчий конкурс, що проводить НТУУ «КПІ» 20 липня 2013 року -
  Закінчення прийому заяв та документів від осіб, які мають право складати вступні випробування, що проводить НТУУ «КПІ» 20 липня 2013 року 20 липня 2013 року
  Закінчення прийому заяв та документів від осіб, які не складають вступних випробувань, співбесід і не проходять творчий конкурс 31 липня 2013 року 10 серпня 2013 року
  Строки проведення НТУУ «КПІ» творчих конкурсів 21 – 31 липня 2013 року -
  Строки проведення НТУУ «КПІ» вступних випробувань 21 – 31 липня 2013 року 21 – 31 липня 2013 року
  Термін оприлюднення рейтингового списку вступників перший - не пізніше 12 години 1 серпня 2013 р;
  другий - не пізніше 12 години 5 серпня 2013 р;
  третій - не пізніше 12 години 8 серпня 2013 р.
  11 серпня 2013 року
  Терміни зарахування вступників за державним замовленням – 11 серпня;
  за кошти фізичних та юридичних осіб – після зарахування на місця державного замовлення відповідного напряму підготовки в межах факультету (інституту) - не пізніше 23 серпня.
  за державним замовленням - не пізніше 23 серпня;
  за кошти фізичних та юридичних осіб – після зарахування на місця державного замовлення відповідного напряму підготовки в межах факультету (інституту) - не пізніше 23 серпня.

  5. Порядок прийому заяв і документів для вступу до НТУУ «КПІ»

  5.1. Вступники подають заяву про участь у конкурсному відборі до НТУУ «КПІ» (далі — заява) в паперовій або в електронній формі. Заява в паперовій формі подається вступником особисто до відбіркової комісії відповідного факультету/інституту. Заява обробляється відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних».

  5.2. В заяві вступники вказують факультет (інститут), напрям (напрями) підготовки із зазначенням пріоритетності (у разі вступу на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра) або спеціальність (у разі вступу на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста, магістра) та форму навчання.

  5.3. При поданні заяви в паперовій формі вступник пред'являє особисто:

  • документ, що посвідчує особу та громадянство (паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон), військовий квиток або приписне свідоцтво (для юнаків, які досягли 17-річного віку), свідоцтво про народження - для осіб, які за віком не мають паспорта, або інший документ, який засвідчує особу і громадянство;
  • документ державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього;
  • сертифікат (сертифікати) зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на основі повної загальної середньої освіти);
  • медичну довідку за формою 086-о;

  На вимогу вступника Приймальна (відбіркова) комісія засвідчує копію документа державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ додатка до нього і сертифіката (сертифікатів) зовнішнього незалежного оцінювання та інших документів.

  5.4. До заяви, поданої в паперовій формі, вступник додає:

  • документ державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього, за особистим вибором оригінали або копії;
  • сертифікат (сертифікати) зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на основі повної загальної середньої освіти), за особистим вибором оригінали або копії;
  • копію документа, що посвідчує особу та громадянство;
  • медичну довідку за формою 086-о або її копію;
  • шість кольорових фотокарток розміром 3 х 4 см.

  Інші документи або їх копії подаються вступником, якщо це викликано особливими умовами зарахування за відповідними напрямами (спеціальностями), установленими законодавством, у строки, визначені для прийому документів, не пізніше строку для прийняття Приймальною комісією першого рішення про рекомендування вступників до зарахування.

  5.5. Вступники мають право подавати сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, виданий у 2013 році, або сертифікати чи їх дублікати за 2008, або 2009, або 2010, або 2011 рік, або 2012 рік.

  5.6. Усі копії документів засвідчуються за оригіналами Приймальною (відбірковою) комісією НТУУ «КПІ» або в установленому законодавством порядку. Копії документів без пред'явлення оригіналів не розглядаються.

  5.7. Особи з обмеженими фізичними можливостями (інваліди І та ІІ груп, діти-інваліди) подають документи, що засвідчують їх право на складання вступних випробувань у НТУУ «КПІ».

  5.8. Особи, які в 2013 році не брали участь у зовнішньому незалежному оцінюванні подають документи, що засвідчують їх право на складання тільки вступних випробувань у НТУУ «КПІ»:

  • військовослужбовці Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, а також правоохоронних органів спеціального призначення та Державної спеціальної служби транспорту, які проходять військову строкову службу, – при вступі на денну форму навчання до військових навчальних підрозділів НТУУ «КПІ»;
  • громадяни України, звільнені зі строкової військової служби в рік вступу до НТУУ «КПІ»;
  • військовослужбовці рядового, сержантського та старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом, при вступі на заочну форму навчання;
  • особи, що мають захворювання, вказані в переліку захворювань, що можуть бути перешкодою для проходження громадянами зовнішнього незалежного оцінювання, встановленому Міністерством освіти і науки України та Міністерством охорони здоров'я України, для яких Український центр оцінювання якості освіти не може забезпечити проходження незалежного зовнішнього оцінювання навчальних досягнень.

  5.9. Особи, які здобули повну загальну середню освіту у 2007 році і раніше, подають документи, що підтверджують їх право брати участь у конкурсі за результатами зовнішнього незалежного оцінювання або за результатами вступних випробувань з конкурсних предметів у НТУУ «КПІ» за їх вибором.

  5.10. Громадяни України, які у 2013 році здобули повну загальну середню освіту за кордоном, подають документи, що підтверджують їх право брати участь у конкурсі за результатами зовнішнього незалежного оцінювання або за результатами вступних випробувань з конкурсних предметів у НТУУ «КПІ» за їх вибором.

  5.11. Заяви в електронному вигляді мають право подати вступники, які бажають взяти участь у конкурсному відборі на основі атестату про повну загальну середню освіту, сертифікату (сертифікатів) зовнішнього незалежного оцінювання з конкурсних предметів, визначених цими Правилами прийому.

  5.12. Заява в електронній формі подається шляхом заповнення вступником електронної форми в режимі он-лайн відповідно до Порядку подання та розгляду заяв в електронній формі на участь у конкурсному відборі до вищих навчальних закладів, затвердженому наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 5 листопада 2012 року № 1244 та зареєстрованому в Міністерстві юстиції України 13 листопада 2012 року за №1903/22215 (додаток №7).

  5.13. Вступник може подати заяву (заяви) в паперовому або в електронному вигляді не більше ніж до п'яти вищих навчальних закладів України та не більше ніж на три напрями підготовки (на три спеціальності) про участь у конкурсному відборі в кожному з них. Факт кожного подання заяви в паперовому вигляді (із зазначенням того, оригінали чи копії документів додані до заяви) реєструється уповноваженою особою Приймальної (відбіркової) комісії в Єдиній державній електронній базі з питань освіти (далі - Єдиній базі) безпосередньо під час прийняття заяви.Заяви подані вступниками до Приймальної комісії в паперовому вигляді та зареєстровані в Єдиній базі, обробляються Приймальною комісією НТУУ «КПІ».

  5.14. Вступники, які подають сертифікат з кількістю балів з визначених предметів нижче встановленої Умовами прийому та цими Правилами мінімальної кількості балів, до участі у конкурсі не допускаються та на навчання не зараховуються (крім випадків, передбачених абзацом другим пункту 6.1 розділу 6 цих Правил).

  5.15. Приймальна комісія здійснює перевірку достовірності даних, поданих вступником для участі у конкурсному відборі, в Єдиній базі.

  5.16. Приймальна комісія розглядає заяви та документи вступників та приймає рішення про допуск до участі в конкурсному відборі для вступу на навчання до НТУУ «КПІ».

  5.17. Факт ознайомлення вступника з правилами прийому, наявною ліцензією і сертифікатом про акредитацію відповідного напряму підготовки (спеціальності), а також надання ним згоди на оприлюднення результатів зовнішнього незалежного оцінювання (вступних випробувань), наявності підстав для вступу поза конкурсом, на обробку його персональних даних в Єдиній базі, а також використання їх відповідними підрозділами НТУУ «КПІ» фіксується в заяві вступника і підтверджується його особистим підписом при поданні заяви для участі у конкурсному відборі.

  5.18. При прийнятті на навчання осіб, які подають документ про здобутий за кордоном освітній та/або освітньо-кваліфікаційний рівень, обов'язковою є процедура нострифікації документа про здобутий освітній та/або освітньо-кваліфікаційний рівень, що проводиться Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України в установленому порядку. Нострифікація цих документів здійснюється протягом першого року навчання.

  6. Вступні випробування та конкурсний відбір

  6.1. Приймальна комісія НТУУ «КПІ» допускає до участі у конкурсному відборі для вступу на навчання вступників на основі повної загальної середньої освіти, які подають сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання (або їх копії) з відповідних загальноосвітніх предметів, визначених Переліком конкурсних предметів сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання (вступних випробувань, творчих конкурсів) згідно додатку, яким також визначаються профільні та непрофільні предмети. [ додаток 5 ]

  До участі в конкурсному відборі для вступу на навчання вступників на основі повної загальної середньої освіти допускаються особи, які отримали з непрофільних конкурсних предметів не нижче 124 балів, а з профільних не нижче 140 балів за умови що один із них не нижче 150 балів.

  НТУУ «КПІ» за рішенням Приймальної комісії може допустити до участі у конкурсному відборі для вступу на навчання вступника,який має кількість балів з одного з непрофільних конкурсних предметів, визначених цими Правилами, нижче 124 балів, за умови, якщо кількість балів з профільного конкурсного предмета становить не нижче 170 балів (для вступників на напрям підготовки «Образотворче мистецтво» не нижче 170 балів з кожного випробувального завдання творчого конкурсу)

  6.2. Для конкурсного відбору осіб, які на основі повної загальної середньої освіти вступають для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра конкурсний бал обчислюється шляхом додавання балів сертифіката з конкурсних предметів (вступних випробувань, творчих конкурсів), середнього бала документа (додатка до документа) про повну загальну середню освіту та додаткових балів, передбачених Умовами прийому та цими Правилами.

  При цьому середній бал документа про повну загальну середню освіту обчислюється за 12-бальною шкалою з округленням до десятих частин бала і переводиться у 200-бальну шкалу за таблицею відповідності, наведеною у додатку 3 до Умов прийому до ВНЗ України і вноситься до Єдиної бази. Оцінки з документа про повну загальну середню освіту, які виставлені за 5-бальною шкалою, враховуються таким чином: «3» відповідає «6», «4» відповідає «9», «5» відповідає «12». При використанні інших шкал оцінювання порядок перерахунку визначає Приймальна комісія.

  6.3. Творчий конкурс при вступі на напрям підготовки «Образотворче мистецтво» складається з трьох випробувальних завдань (кожне завдання оцінюється за шкалою від 100 до 200 балів): натура (рисунок), натюрморт (живопис), композиція. Творчий конкурс при вступі на напрям підготовки «Здоров'я людини» складається з трьох випробувальних завдань: біг на 60 метрів, згинання і розгинання рук в упорі, лежачі на підлозі та стрибка вгору (оцінюється сумарно за шкалою від 100 до 200 балів).

  Творчі конкурси при вступі на напрями підготовки «Образотворче мистецтво» та «Здоров'я людини» оцінюються у відповідності до критеріїв, які оприлюднюються не пізніше ніж за чотири місяці до початку прийому документів.

  6.4. Загальноосвітні вступні випробування для осіб, визначених пунктами 5.7. – 5.10. розділу 5 цих Правил, проводяться з конкурсних предметів, визначених цими Правилами для вступників на відповідний напрям підготовки за програмами ЗНО 2013р.

  6.5. Особи, які без поважних причин не з'явилися на вступні випробування та творчі конкурси у визначений розкладом час, особи, знання яких було оцінено балами нижче встановленого цими Правилами мінімального рівня, а також особи, які забрали документи після дати закінчення прийому документів, до участі в наступних вступних випробуваннях, творчих конкурсах та у конкурсному відборі не допускаються.

  Перескладання вступних випробувань не допускається.

  6.6. Апеляції на результати вступних випробувань, співбесід та творчих конкурсів, що проведені НТУУ «КПІ» розглядаються згідно Положення про порядок подання і розгляду апеляцій вступників до НТУУ «КПІ».

  6.7. Для осіб, які не атестовані з української мови та літератури, Приймальна комісія за умови наявності педагогічних і науково-педагогічних кадрів може встановлювати вступне випробування з мови, оцінки з якої виставлені в документі про освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень.

  Результат екзамену оцінюється за шкалою від 100 до 200 балів і зараховується замість бала сертифіката з української мови та літератури.

  7. Зарахування за співбесідою

  7.1. За результатами співбесіди зараховуються до НТУУ «КПІ» особи, яким Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» надане таке право.

  7.2. Співбесіда із зазначеними категоріями осіб проводиться з конкурсних предметів, визначених цими Правилами для вступників на відповідний напрям підготовки за програмами ЗНО 2013р.

  7.3. Особи, які за наслідками співбесіди не рекомендовані до зарахування на навчання і які подали сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання з конкурсних предметів з результатами, не нижчими передбачених цими Правилами прийому, мають право брати участь у конкурсі на загальних засадах.

  8. Зарахування вступників на основі повної загальної середньої освіти, які досягли визначних успіхів у вивченні профільних предметів

  8.1. Зараховуються до НТУУ «КПІ» відповідно до розділу 11 цих Правил за умови подання сертифіката (сертифікатів) зовнішнього незалежного оцінювання з кількістю балів не нижче мінімального рівня для допуску до участі в конкурсному відборі учасники міжнародних олімпіад за умови, якщо вони вступають на напрями підготовки, для яких профільним є вступне випробування з предмета, з якого вони брали участь у міжнародній олімпіаді.

  8.2. Призерам (особам, нагородженим дипломами I - III ступенів) IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів до конкурсного бала при вступі на основі повної загальної середньої освіти зараховується додатковий бал за умови, якщо вони вступають на напрями, для яких профільним є вступне випробування з предмета, з якого вони є призерами, у тому числі:

  • інформатика — при вступі на напрями «Прикладна математика», «Системний аналіз», «Комп'ютерні науки», «Комп'ютерна інженерія», «Програмна інженерія»;
  • інформаційні технології - при вступі на напрями «Прикладна математика», «Системний аналіз», «Комп'ютерні науки», «Комп'ютерна інженерія», «Програмна інженерія», «Системна інженерія», «Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології»;
  • основи економіки — при вступі на напрями галузі знань «Економіка та підприємництво»;
  • основи правознавства — при вступі на напрями галузі знань «Право»;
  • історія – при вступі на напрями «Реклама і зв'язки з громадськістю», «Видавнича справа та редагування» та напрями галузей знань «Мистецтво», «Гуманітарні науки», «Соціально-політичні науки», «Соціальне забезпечення»;
  • екологія — при вступі на напрями, для яких профільними визначено предмети «Біологія», «Хімія».

  Призерам III етапу Всеукраїнських конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук України зараховується додатковий бал за умови відповідності секції, по якій вступник брав участь у конкурсі-захисті, напряму підготовки (спеціальності) згідно з додатком 1 до цих Правил [ додаток 1 ].

  8.3. Величина додаткового бала встановлюється:

  • особам, нагородженим дипломами I ступеня – 50 балів;
  • особам, нагородженим дипломами IІ ступеня – 40 балів;
  • особам, нагородженим дипломами IІІ ступеня – 30 балів.

  Додатковий бал зараховується лише за одною з перелічених вище підстав.

  8.4. Норма, визначена пунктами 8.1-8.2 цього розділу, поширюється на учасників міжнародних олімпіад, призерів IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та призерів ІІІ етапу Всеукраїнських конкурсів – захистів науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, що відбулися у поточному навчальному році, за переліком, визначеним Міністерством освіти і науки України.

  8.5. Особам з числа професійно орієнтованої молоді, які в рік вступу закінчили систему довузівської підготовки НТУУ «КПІ», для вступу на основі повної загальної середньої освіти до НТУУ «КПІ» для навчання на природничо-математичних та інженерно-технічних напрямах підготовки, визначених у додатку 6 при вступі на відповідний напрям підготовки (факультет/інститут) НТУУ «КПІ» додається до 20 балів за результатами підсумкової атестації [ додаток 6 ].

  Порядок нарахування додаткових балів у цьому випадку регламентується окремим Положенням.

  9. Зарахування поза конкурсом

  9.1. Зараховуються поза конкурсом:

  • особи, яким відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» надане таке право;
  • діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, а також особи з їх числа віком від 18 до 23 років відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 05.04.94 № 226 «Про поліпшення виховання, навчання, соціального захисту та матеріального забезпечення дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування» (зі змінами);
  • інваліди I та II груп та діти-інваліди віком до 18 років, яким не протипоказане навчання за обраним напрямом (спеціальністю), відповідно до Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні»;
  • особи, яким відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» надане таке право;
  • особи, яким відповідно до Закону України «Про підвищення престижності шахтарської праці» надане таке право;
  • діти, чиї батьки загинули або стали інвалідами на вугледобувних підприємствах, при вступі на навчання за гірничими спеціальностями відповідно до Указу Президента України від 19.05.99 № 524 «Про державну допомогу дітям, які вчаться за гірничими спеціальностями і чиї батьки загинули або стали інвалідами на вугледобувних підприємствах»;
  • діти військовослужбовців Збройних Сил України, інших військових формувань, працівників правоохоронних органів, які загинули під час виконання службових обов'язків, відповідно до Указу Президента України від 21.02.2002 № 157 «Про додаткові заходи щодо посилення турботи про захисників Вітчизни, їх правового і соціального захисту, поліпшення військово-патріотичного виховання молоді»;
  • члени сімей шахтарів та гірничорятувальників, які загинули внаслідок аварії на орендному підприємстві «Шахта імені О.Ф. Засядька» (постанова Кабінету Міністрів України від 09.01.2008 № 6).

  9.2. Кількість місць, для осіб, визначених у пункті 9.1 цього розділу становить не більше 15 відсотків від обсягу державного замовлення з кожного напряму підготовки (з округленням в менший бік, але не менше одного місця), доведеного НТУУ «КПІ». Зарахування відбувається за конкурсом відповідно до конкурсного бала вступника.

  9.3. Особи, які належать до категорій, зазначених у пункті 9.1. цього розділу, які не рекомендовані до зарахування на навчання і які подали сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання (склали вступні випробування) з конкурсних предметів з результатами не нижчими передбаченими правилами прийому, мають право брати участь у конкурсі на загальних підставах, відповідно до конкурсного бала.

  10. Право на першочергове зарахування

  10.1. Право на першочергове зарахування до НТУУ «КПІ» мають:

  • особи, яким відповідно до Закону України «Про охорону дитинства» надане таке право;
  • особи, яким відповідно до Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» надане таке право;
  • особи, яким відповідно до Указу Президента України від 21.02.2002 № 157 «Про додаткові заходи щодо посилення турботи про захисників Вітчизни, їх правового і соціального захисту, поліпшення військово-патріотичного виховання молоді» надане таке право;
  • особи, яким відповідно до Указу Президента України від 12.09.2007 № 849 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 4 вересня 2007 року «Про основні напрями фінансового забезпечення заходів щодо підвищення життєвого рівня населення у 2008 році» надане таке право;
  • випускники старшої школи (повна загальна середня освіта), нагороджені золотою або срібною медаллю, при вступі на основі повної загальної середньої освіти;
  • випускники системи довузівської підготовки НТУУ «КПІ», які мають вищий підсумковий рейтинг;
  • вступники, які мають більшу кількість балів з профільних предметів.

  10.2. Зазначене право надається за інших рівних умов за черговістю, визначеною пунктом 10.1 цих Правил.

  11. Формування та оприлюднення рейтингового списку вступників

  11.1. Рейтинговий список вступників формується за категоріями в такій послідовності:

  • вступники, які мають право на зарахування поза конкурсом;
  • вступники, рекомендовані до зарахування за результатами співбесіди;
  • учасники міжнародних олімпіад;
  • вступники, які зараховуються за конкурсом.

  11.2. У межах кожної зазначеної в пункті 11.1 категорії рейтинговий список впорядковується:

  • за конкурсним балом від більшого до меншого;
  • з урахуванням права на першочергове зарахування при однаковому конкурсному балі у порядку додержання підстав для його набуття.

  11.3. У рейтинговому списку обов'язково зазначаються:

  • прізвище, ім'я та по батькові вступника;
  • конкурсний бал вступника;
  • наявність підстав для вступу поза конкурсом;
  • наявність підстав для вступу за результатами співбесіди з відміткою про результати співбесіди;
  • наявність права на першочергове зарахування.

  11.4. Рейтингові списки вступників оприлюднюються шляхом розміщення на інформаційних стендах Приймальної (відбіркової) комісії (у межах ліцензованого обсягу) та веб-сайті НТУУ «КПІ» (усіх вступників) із зазначенням категорій списку. Ці списки оновлюються при внесенні змін протягом строку проведення конкурсного відбору.

  12. Надання рекомендацій для зарахування

  12.1. Приймальна комісія приймає рішення щодо рекомендації до зарахування на навчання на місця державного замовлення вступників, які перебувають на найвищих позиціях рейтингового списку. Формування списків рекомендованих до зарахування вступників здійснюється приймальною комісією в Єдиній базі у межах обсягу державного замовлення, а за його відсутності – у межах ліцензійного обсягу. Рекомендації до зарахування вступників на навчання за рахунок коштів фізичних (юридичних) осіб надаються після завершення зарахування вступників на місця державного замовлення відповідного напряму підготовки в межах факультету (інституту).

  12.2. Приймальна (відбіркова) комісія приймає рішення про рекомендування до зарахування на навчання на місця державного замовлення у три етапи: не пізніше ніж у перший, п'ятий та восьмий дні після останнього дня прийому заяв.

  12.3. Рішення Приймальної (відбіркової) комісії про рекомендування до зарахування оприлюднюється в день його прийняття не пізніше 12 години.

  12.4. Офіційним повідомленням про надання рекомендацій до зарахування вважається оприлюднення відповідного рішення на стендах Приймальної (відбіркової) комісії НТУУ «КПІ».

  Рішення Приймальної комісії про рекомендацію до зарахування також розміщується на веб-сайті НТУУ «КПІ».

  Рекомендованим до зарахування вступникам можуть надсилатись повідомлення засобами електронного та мобільного зв'язку.

  13. Реалізація права вступників на вибір місця навчання

  13.1. Особи, які подали заяви в паперовій формі та беруть участь у конкурсному відборі, впродовж кількості днів, визначеної пунктами 14.1, 14.2 розділу 14 цих Правил, після прийняття рішення про рекомендування до зарахування зобов'язані виконати вимоги для зарахування на місця державного замовлення: подати особисто оригінали документа про освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень та додатка до нього, медичної довідки, сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання та інших документів, передбачених Умовами та Правилами прийому, до відбіркової комісії обраного факультету (інституту) НТУУ «КПІ».

  Особи, які подали заяви в електронному вигляді та беруть участь у конкурсному відборі, впродовж кількості днів, визначеної пунктами 14.1, 14.2 розділу 14 цих Правил, після прийняття рішення про рекомендування до зарахування зобов'язані визначитись з обранням вищого навчального закладу, факультету (інституту), напряму, підписати власну електронну заяву, роздруковану у відбірковій комісії обраного факультету (інституту) НТУУ «КПІ», та подати особисто оригінали документа про освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень та додатка до нього, медичної довідки, сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання та інших документів, передбачених Умовами та Правилами прийому (при зарахуванні на місця державного замовлення), або (при зарахуванні на місця, що фінансуються за кошти фізичних, юридичних осіб) подати копії зазначених документів разом з оригіналом довідки вищого навчального закладу, у якому зберігаються оригінали документів за місцем навчання за державним замовленням або за рахунок державних пільгових довгострокових кредитів.

  13.2. При вступі вступника для одночасного навчання за двома освітньо-професійними програмами за напрямами підготовки або спеціальностями (в одному або різних вищих навчальних закладах за різними формами навчання) оригінали документа про освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, додатка до нього державного зразка, а також оригінали сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання зберігаються у вищому навчальному закладі за місцем навчання за державним замовленням або за рахунок державних пільгових довгострокових кредитів протягом усього строку навчання. При одночасному навчанні за двома освітньо-професійними програмами за напрямами підготовки або спеціальностями за місцем навчання за кошти фізичних, юридичних осіб зберігаються завірені копії документа про освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень державного зразка та додатка до нього, копії сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Зазначені копії документів зберігаються у вищому навчальному закладі протягом строку навчання разом з оригіналом довідки вищого навчального закладу, у якому зберігаються оригінали документів. Довідка видається на вимогу студента вищим навчальним закладом, у якому зберігаються оригінали вищезазначених документів.

  13.3. Особи, які в установлений строк не подали до Приймальної (відбіркової)комісії оригінали документа про освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень та додатка до нього, медичної довідки, сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання та інших документів, передбачених Умовами та Правилами прийому (не виконали вимог для зарахування), втрачають право зарахування на навчання за державним замовленням.

  14. Коригування списку рекомендованих до зарахування

  14.1 Після завершення першого встановленого строку вибору вступниками місця навчання (чотири календарних дні після оприлюднення першого списку рекомендованих до зарахування) Приймальна комісія НТУУ «КПІ» здійснює коригування списку рекомендованих для зарахування осіб:

  • приймає рішення про зарахування вступників, які були рекомендовані та виконали вимоги для зарахування (подали оригінали документа про освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень та додатка до нього, медичної довідки, сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання та інших документів, передбачених Умовами та Правилами прийому, до приймальної (відбіркової) комісії НТУУ «КПІ»);
  • анулює надані раніше рекомендації вступникам, які не виконали вимог для зарахування (не подали оригінали документа про освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень та додатка до нього, медичної довідки, сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання та інших документів, передбачених Умовами та Правилами прийому, до приймальної (відбіркової) комісії НТУУ «КПІ»);
  • у разі наявності вакантних місць надає рекомендації до зарахування особам з числа вступників, які не отримували рекомендацію раніше, відповідно до рейтингових списків факультетів (інститутів) за кожним напрямом (спеціальністю).

  14.2. Після оприлюднення другого (5 серпня для вступників на перший курс денної бюджетної форми навчання) та третього (8 серпня для вступників на перший курс денної бюджетної форми навчання) списківвступників, рекомендованих до зарахування, встановлюється по три дні для виконаннявступниками вимог для зарахування.Рекомендовані до зарахування вступники, які у строки, визначені пунктами 14.1 і 14.2 цього розділу, не подали до Приймальної (відбіркової) комісії оригінали документа про освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень та додатка до нього, медичної довідки, сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання та інших документів, передбачених Умовами та цими Правилами, втрачають право зарахування на навчання за державним замовленням на відповідний напрям підготовки в межах факультету (інституту) денної форми навчання. Вступники, які до 10 серпня включно не подали до Приймальної (відбіркової) комісії оригінали документа про освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень та додатка до нього, медичної довідки, сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання та інших документів, передбачених Умовами та цими Правилами прийому, втрачають право зарахування на навчання за державним замовленням на перший курс денної бюджетної форми навчання.

  14.3. Після виконання всіх вимог вступниками для зарахування на навчання за державним замовленням у визначених обсягах формуються списки рекомендованих для зарахування на навчання за кошти юридичних та фізичних осіб.

  Вступники, у яких було анульовано рекомендацію для зарахування на місця державного замовлення, можуть бути рекомендовані до зарахування на навчання за кошти юридичних та фізичних осіб.

  Строки виконання умов для зарахування за кошти юридичних та фізичних осіб на перший курс встановлюються Приймальною комісією НТУУ «КПІ», але не пізніше 23 серпня.

  14.4. Оприлюднення списків рекомендованих для зарахування здійснюється відповідно до розділів 4, 11 та 12 цих Правил.

  15. Наказ про зарахування

  15.1. Накази про зарахування на навчання видаються керівником вищого навчального закладу на підставі рішення Приймальної комісії. Накази про зарахування на навчання з додатками до них формуються Приймальною комісією в Єдиній базі відповідно до рейтингового списку вступників, списків вступників, рекомендованих для зарахуванняза формами, затвердженими наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 29 березня 2012 року № 384, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 03 травня 2012 року за № 711/21024, та оприлюднюються на інформаційних стендах Приймальної комісії і веб-сайті НТУУ «КПІ» у вигляді списку зарахованих.

  15.2. Накази про зарахування на навчання надсилаються до Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

  15.3. Рішення приймальної комісії про зарахування вступника може бути скасоване Приймальною комісією лише за письмовою заявою вступника або в разі виявлення порушень законодавства з боку вступника, передбачених пунктом 18.4 розділу 18 цих Правил.

  Питання про відрахування вступника за власним бажанням та повернення йому оригіналів документів розглядається в день подання вступником письмової заяви.

  15.4. Рішення щодо зарахування вступника на навчання за рахунок коштів фізичних (юридичних) осіб приймається за заявою вступника, що подається до Приймальної (відбіркової) комісії на підставі результатів участі у конкурсі відповідно до рейтингового списку вступників.

  16. Особливості прийому та навчання іноземців та осіб без громадянства у вищих навчальних закладах України

  16.1. Прийом іноземців та осіб без громадянства здійснюється згідно із Законом України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства» (із змінами), Указами Президента України від 25.03.94 № 112 «Про заходи щодо розвитку економічного співробітництва областей України з суміжними прикордонними областями Російської Федерації» та від 03.06.94 № 271 «Про заходи щодо розвитку економічного співробітництва областей України з суміжними областями Республіки Білорусь і адміністративно-територіальними одиницями Республіки Молдова», постановами Кабінету Міністрів України від 26.02.93 № 136 «Про навчання іноземних громадян в Україні» (із змінами) та від 05.08.98 № 1238 «Про затвердження Положення про прийом іноземців та осіб без громадянства на навчання до вищих навчальних закладів», а також Положеннями НТУУ «КПІ», які регламентують прийом іноземних громадян. Іноземці, яким надаються державні стипендії за міжнародними договорами, загальнодержавними програмами, іншими міжнародними зобов'язаннями України, приймаються на навчання на підставі направлень Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України в межах обсягу державного замовлення.

  16.2. Закордонні українці, які отримали направлення на навчання від українських національно-культурних товариств, при вступі до НТУУ «КПІ» користуються такими самими правами на здобуття освіти, що й громадяни України, у тому числі при вступі на навчання за державним замовленням. Вони беруть участь у конкурсі щодо зарахування на таких самих підставах, як і громадяни України.

  16.3. Іноземці та особи без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах, мають право на здобуття вищої освіти, крім права на здобуття вищої освіти за рахунок коштів Державного бюджету України, місцевих бюджетів, якщо інше не встановлено міжнародними договорами, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України.

  16.4. Іноземці, які здобули повну загальну середню освіту у закордонних школах з вивченням української мови, та закордонні українці приймаються до НТУУ «КПІ» за співбесідою з предметів, передбачених правилами прийому до вищого навчального закладу для вступу на напрям підготовки (спеціальність), у межах установлених квот за рекомендаціями національних культурних українських товариств або дипломатичних установ України за кордоном.

  16.5. Прийом заяв та документів для участі у конкурсному відборі та їх розгляд у осіб, зазначених у цьому розділі, проводить Центр міжнародної освіти НТУУ «КПІ». Зарахування відбувається в межах ліцензованого обсягу. Строки виконання умов для зарахування іноземців, які вступають відповідно до доведених вищому навчальному закладу квот, а також які вступають на підставі договорів, укладених вищими навчальними закладами з юридичними та фізичними особами, встановлюються Приймальною комісією, але не пізніше 01 листопада 2013 року.

  17. Додаткове зарахування до НТУУ «КПІ» та зберігання робіт вступників

  17.1. Особи, які без поважних причин не приступили до занять протягом 10 днів від дня їх початку, відраховуються з НТУУ «КПІ». На звільнені місця державного замовлення може проводитись додаткове зарахування за конкурсом осіб, які вступали до НТУУ «КПІ» на цей напрям підготовки (спеціальність). На вакантні місця ліцензованого обсягу, що фінансуються за кошти фізичних і юридичних осіб, може проводитись додаткове конкурсне зарахування осіб, які вступали до НТУУ «КПІ» або до іншого вищого навчального закладу на той самий напрям підготовки (спеціальність) і не були зараховані, за умови подання ними оригіналів документів.

  17.2. Роботи вступників, виконані ними на вступних екзаменах, творчих конкурсах, фахових випробуваннях, співбесідах, які не прийняті на навчання, зберігаються протягом одного року, потім знищуються, про що складається акт. Якщо такий вступник рекомендований до зарахування до іншого навчального закладу за результатами поточних вступних екзаменів, то його вступні роботи та/або довідку встановленого зразка про результати випробувань надсилаються до цього вищого навчального закладу за відповідним запитом.

  18. Забезпечення відкритості та прозорості при проведенні прийому до НТУУ «КПІ»

  18.1. На засіданні Приймальної комісії мають право бути присутніми представники засобів масової інформації (далі – ЗМІ) не більше двох осіб від одного засобу.

  Для розгляду щодо надання акредитації представники ЗМІ повинні подати до Приймальної комісії письмову заявку не пізніше ніж за добу до засідання.

  18.2. Громадські організації, яким Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України надано право вести спостереження за роботою Приймальної комісії, можуть направляти своїх спостерігачів на її засідання. Приймальна комісія створює належні умови для присутності громадських спостерігачів на своїх засіданнях, а також надає їм можливість ознайомлення з документами у відповідності до вимог Закону України «Про захист персональних даних», які надаються членам комісії до засідання.

  18.3. Голова Приймальної комісії, як правило, оголошує про засідання комісії не пізніше дня, що передує дню засідання. В особливих випадках - не пізніше ніж за три години до початку засідання. Оголошення разом із проектом порядку денного засідання оприлюднюється.

  18.4. Подання вступником недостовірних персональних даних, недостовірних відомостей про наявність права на зарахування поза конкурсом, права на першочергове зарахування, права на зарахування за співбесідою, про здобуту раніше освіту, про участь в олімпіадах та конкурсах Малої академії наук України, про проходження зовнішнього незалежного оцінювання є підставою для відрахування його з числа студентів.

  18.5. Інформування громадськості про подання заяв на вступ до НТУУ «КПІ» здійснюється за даними Єдиної бази зокрема в інформаційній системі «Конкурс».

  Приймальна комісія НТУУ «КПІ» подає у встановленому порядку отримані від вступників відомості до Єдиної бази.

  ПРИМІТКА: У додатках обсяги прийому та вартість навчання вказані станом на 2012 рік. При прийомі у 2013 році можливі зміни.

  З А Т В Е Р Д Ж Е Н О

   


  Запрошуємо на бюджетні місця навчання на кафедрі КЕОА факультету електроніки за напрямком "Радіоелектронні апарати"! Прийом документів - корп. 16, 5 поверх, кімн.150, 152.

  АРХІВ
  (вступних компаній)

  ПРАВИЛА 2016 РОКУ

  Правила прийому до НТУУ «Київський політехнічний інститут» у 2016 році

  ПРАВИЛА 2015 РОКУ

  Правила прийому до НТУУ «Київський політехнічний інститут» у 2015 році

  ПРАВИЛА 2014 РОКУ

  Правила прийому до НТУУ «Київський політехнічний інститут» у 2014 році

  ПРАВИЛА 2013 РОКУ

  ПРАВИЛА 2012 РОКУ

  ПРАВИЛА 2011 РОКУ

  ПРАВИЛА 2010 РОКУ

   ПРАВИЛА 2009 РОКУ


   ПРАВИЛА 2008 РОКУ


   ПРАВИЛА 2007 РОКУ