НТУУ КПИ, поступление в КПИ, вступ до КПІ, как поступить в КПИ, экзамены в КПИ, приемная комиссия, первый курс КПИ, правила приема в КПИ, сочинение, твір, украинский язык, українська мова, екзамени до КПІ, НТУУ КПІ, перший курс, факультети КПІ, факультеты КПИ, адреса приймальної комісії, ФЕЛ, електроніка, НТУУ КПІ, Факультет електроніки ФЕЛ, Кафедра КЕОА - Конструювання електронно-обчислювальної апаратури, ALTERA, TEXAS INSTRUMENTS, ATMEL Starter Kit , Evaluation Board сімейств MAX 7000, Cyclone фірми ALTERA , C 2000, C 5000, MSC 12 x фірми TEXAS INSTRUMENTS , AVR фірми ATMEL разом із САПР MAX - PLUS II , Quartus II , Code Composer Studio , IAR Embedded Workbench , OrCAD , PCAD, а також засобу програмування вимірювальних та управляючих комп'ютерних комплексівLabVIEW фірми National Instruments C++, C, Delphi, ASSEMBLER, VHDL

НТУУ КПІ, Факультет електроніки, Кафедра КЕОА - Конструювання електронно-обчислювальної апаратури, Лабораторія цифрових технологій

Офіційний сайт кафедри конструювання електронно-обчислювальної апаратури

Сайт офіційного Центр навчання при кафедрі КЕОА фірми ALTERA та учбові лабораторії фірм TEXAS INSTRUMENTS і ATMEL


ПРАВИЛА 2017 РОКУ

Правила прийому до НТУУ «Київський політехнічний інститут» у 2017 році

 • Правила прийому до НТУУ «КПІ»
 • Вступ на 5 курс

 • Курсы Внутренний аудит систем менеджмента качества

   

  Oбмен ccылкаmи:
  Бытовая техника в Киеве. Магазины бытовой техники. Магнитолы с USB, пионер, LCD проекционные телевизоры.

  technosell.com.ua
  Медицинский справочник Харисона (harrison) Песчаник Киев пісковик, дикарь, природный камень, брусчатка гранит. Київ пісковик, песчаник натуральный, камень дикарь, брусчатка гранита, брусчатка колотая.
  Продажа бизнеса, продажа квартир, продажа недвижимости, аренда квартир киев, покупка земли, аренда офисов киев.
  realt.infomir.kiev.ua
  Медицина, медицинские сайты, SPA салон, салон красоты киев, мезотерапия для волос, эпиляторы цены, капсулы для похудения
  med.ultramed.kiev.ua | ultramed.kiev.ua
  Медицинская техника и оборудование, медицинская техника купить, медицинская техника киев, массажные кресла, массажеры
  ultramed.com.ua

  Каталог Oriflame, Интернет-магазин Орифлейм
  orishop.infomir.kiev.ua |
  буран 2 5 космос, су 29 34 37 47 фото, миг 29 фото, миг 15 35, гироскоп, хабл фото, хабл телескоп, История авиации, BLACKJACK, ту 91, черная акула
  avia1.infomir.kiev.ua

  ПОЛОЖЕННЯ

  ПРО ПОРЯДОК ПОДАННЯ І РОЗГЛЯДУ АПЕЛЯЦІЙ

  ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ НТУУ «КПІ»

  Рішенням Приймальної комісії НТУУ «КПІ» встановлено такий порядок подання та розгляду апеляцій за результатами вступних випробувань:

  1. Розгляд апеляцій проводиться з метою виявлення об'єктивності виставленої оцінки, а не з метою перескладання іспиту.

  2. Прийнята апеляційна заява анулює результати випробування, на яке вона подається. За результатами розгляду апеляції робота (відповідь) оцінюється заново.

  3. За результатами тестування та комплексного тестування обґрунтована апеляція подається в день оголошення результатів випробування на ім'я директора Центру тестування та моніторингу знань з 14 00 до 16 00 . Розгляд апеляційних заяв проводиться в той же день з 18 00 . На розгляд запрошуються: абітурієнт, експерти, які перевіряли роботу, представники Центру тестування та моніторингу знань. Сторонні особи (в тому числі і батьки абітурієнтів) до розгляду апеляції не допускаються. Під час розгляду апеляційної заяви абітурієнт знайомиться зі своєю перевіреною роботою та отримує пояснення щодо помилок і зауважень. Якщо після наданих пояснень абітурієнт обґрунтовано не погоджується з отриманою оцінкою вдруге, він запрошується на засідання апеляційної комісії, яка працює за окремим графіком. На засідання запрошуються: абітурієнт, представники Центру тестування та моніторингу знань та члени апеляційної комісії. Сторонні особи (в тому числі і батьки абітурієнтів) до розгляду апеляції не допускаються. На засіданні розглядається перевірена робота та пояснення щодо помилок і зауважень. Після ретельного ознайомлення з роботою члени апеляційної комісії оцінюють роботу, а свої висновки викладають у рецензії. Результати засідання апеляційної комісії та рецензії передаються на розгляд на засідання Приймальної комісії. Заяви на апеляцію, подані не в установлені терміни, до розгляду не приймаються.

  4. За результатами співбесіди (в тому числі вступного випробування із загальної фізичної підготовки та комплексного тестування з основ правознавства України) оголошення оцінки проводиться відразу після відповіді. Якщо абітурієнт не згоден з оцінкою, він повідомляє про це (усно) експертів (екзаменаторів), які приймали співбесіду, а ті, в свою чергу, голову комісії з проведення співбесіди. Голова комісії вислуховує обґрунтовану заяву абітурієнта, пояснення експертів (екзаменаторів) і дає абітурієнту необхідні пояснення. Якщо після наданих пояснень абітурієнт обґрунтовано не погоджується з виставленою оцінкою вдруге, він подає на ім'я відповідального секретаря приймальної комісії заяву на апеляцію; його лист вступного випробування передається до апеляційної комісії. Член апеляційної комісії з відповідної дисципліни ретельно знайомиться з листом вступного випробування, вислуховує пояснення абітурієнта, експертів (екзаменаторів), ставить необхідні і уточнюючі питання, оцінює відповідь і свої висновки викладає у рецензії. Рецензія передається на розгляд на засідання Приймальної комісії.

  В разі, якщо абітурієнт залишив "зону проведення" випробування, не заявивши про незгоду з виставленою оцінкою, він втрачає можливість подання апеляції.

  5. За результатами інших форм вступних випробувань обґрунтована апеляція подається в день оголошення результатів випробування на ім'я відповідального секретаря приймальної комісії з 14 00 до 16 00 . Засідання апеляційної комісії проводиться з 18 00 . На засідання запрошуються: абітурієнт, екзаменатори, які перевіряли роботу та члени апеляційної комісії. Сторонні особи (в тому числі і батьки абітурієнтів) до розгляду апеляції не допускаються. На засіданні абітурієнт знайомиться зі своєю перевіреною роботою та отримує пояснення щодо помилок і зауважень. Якщо після наданих пояснень абітурієнт обґрунтовано не погоджується з отриманою оцінкою вдруге, його робота передається на рецензію до члена апеляційної комісії. Після ретельного ознайомлення з роботою член апеляційної комісії оцінює роботу, виклавши свої висновки у рецензії. Результати засідання апеляційної комісії та рецензії передаються на розгляд на засідання Приймальної комісії. Заяви на апеляцію, подані не в установлені терміни, до розгляду не приймаються.

  6. Результати засідання апеляційної комісії та рецензії розглядаються на засіданні Приймальної комісії. У разі потреби абітурієнт, експерти (екзаменатори) та члени апеляційної комісії можуть бути запрошені на засідання Приймальної комісії.

  7. Остаточна оцінка затверджується рішенням Приймальної комісії.

  8. Апеляції з питань вилучення з випробування не розглядаються.

  ========================================================== ============================================ ======

  З А Т В Е Р Д Ж Е Н О

  на засіданні Приймальної комісії

  НТУУ "КПІ"

  ПРОТОКОЛ № 1 від " 16 " лютого 2006 року

   


  Запрошуємо на бюджетні місця навчання на кафедрі КЕОА факультету електроніки за напрямком "Радіоелектронні апарати"! Прийом документів - корп. 16, 5 поверх, кімн.150, 152.

  АРХІВ
  (вступних компаній)

  ПРАВИЛА 2016 РОКУ

  Правила прийому до НТУУ «Київський політехнічний інститут» у 2016 році

  ПРАВИЛА 2015 РОКУ

  Правила прийому до НТУУ «Київський політехнічний інститут» у 2015 році

  ПРАВИЛА 2014 РОКУ

  Правила прийому до НТУУ «Київський політехнічний інститут» у 2014 році

  ПРАВИЛА 2013 РОКУ

  ПРАВИЛА 2012 РОКУ

  ПРАВИЛА 2011 РОКУ

  ПРАВИЛА 2010 РОКУ

   ПРАВИЛА 2009 РОКУ


   ПРАВИЛА 2008 РОКУ


   ПРАВИЛА 2007 РОКУ