НТУУ КПИ, поступление в КПИ, вступ до КПІ, как поступить в КПИ, экзамены в КПИ, приемная комиссия, первый курс КПИ, правила приема в КПИ, сочинение, твір, украинский язык, українська мова, екзамени до КПІ, НТУУ КПІ, перший курс, факультети КПІ, факультеты КПИ, адреса приймальної комісії, ФЕЛ, електроніка, НТУУ КПІ, Факультет електроніки ФЕЛ, Кафедра КЕОА - Конструювання електронно-обчислювальної апаратури, ALTERA, TEXAS INSTRUMENTS, ATMEL Starter Kit , Evaluation Board сімейств MAX 7000, Cyclone фірми ALTERA , C 2000, C 5000, MSC 12 x фірми TEXAS INSTRUMENTS , AVR фірми ATMEL разом із САПР MAX - PLUS II , Quartus II , Code Composer Studio , IAR Embedded Workbench , OrCAD , PCAD, а також засобу програмування вимірювальних та управляючих комп'ютерних комплексівLabVIEW фірми National Instruments C++, C, Delphi, ASSEMBLER, VHDL

НТУУ КПІ, Факультет електроніки, Кафедра КЕОА - Конструювання електронно-обчислювальної апаратури, Лабораторія цифрових технологій

Офіційний сайт кафедри конструювання електронно-обчислювальної апаратури

Сайт офіційного Центр навчання при кафедрі КЕОА фірми ALTERA та учбові лабораторії фірм TEXAS INSTRUMENTS і ATMEL


ПРАВИЛА 2017 РОКУ

Правила прийому до НТУУ «Київський політехнічний інститут» у 2017 році

 • Правила прийому до НТУУ «КПІ»
 • Вступ на 5 курс

 • Курсы Внутренний аудит систем менеджмента качества

   

  Oбмен ccылкаmи:
  Бытовая техника в Киеве. Магазины бытовой техники. Магнитолы с USB, пионер, LCD проекционные телевизоры.

  technosell.com.ua
  Медицинский справочник Харисона (harrison) Песчаник Киев пісковик, дикарь, природный камень, брусчатка гранит. Київ пісковик, песчаник натуральный, камень дикарь, брусчатка гранита, брусчатка колотая.
  Продажа бизнеса, продажа квартир, продажа недвижимости, аренда квартир киев, покупка земли, аренда офисов киев.
  realt.infomir.kiev.ua
  Медицина, медицинские сайты, SPA салон, салон красоты киев, мезотерапия для волос, эпиляторы цены, капсулы для похудения
  med.ultramed.kiev.ua | ultramed.kiev.ua
  Медицинская техника и оборудование, медицинская техника купить, медицинская техника киев, массажные кресла, массажеры
  ultramed.com.ua

  Каталог Oriflame, Интернет-магазин Орифлейм
  orishop.infomir.kiev.ua |
  буран 2 5 космос, су 29 34 37 47 фото, миг 29 фото, миг 15 35, гироскоп, хабл фото, хабл телескоп, История авиации, BLACKJACK, ту 91, черная акула
  avia1.infomir.kiev.ua

  Прийом на навчання за освітньо-професійними програмами підготовки спеціаліста, магістра. Основні дати.

  Кафедра конструювання електронно-обчислювальної апаратури
  Розклад вступних випробувань (освітньо-кваліфікаційний рівень «магістр» та «спеціаліст»)

  7.05090201, 8.05090201 – Радіоелектронні апарати та засоби
  Дисципліни комплексного випробування:
  освітньо-кваліфікаційний рівень «магістр», «спеціаліст»:
  1. Обчислювальні та мікропроцесорні засоби ЕА
  2. Автоматизація конструкторсько-технологічного проектування ЕОА
  Програма вступних випробовувань:
  Завантажити в форматі .doc
  Іноземна мова

  Кафедра

  Спеціальність

  Дисципліна

  Група

  Дата проведення

  Час

  Місце проведення

  Відповідальний

  КЕОА

  Радіоелектронні апарати та засоби

  Іноземна мова (англ.)

  ДК
  (4 курс)

  30.05.2012

  14:00

  ауд. 431, корп. 12

  Петрова Л. С.

  Спеціальність

  01.06.2012

  09:00

  ауд. 312, корп. 12

  Кучернюк П. В.

  14.08.2012

  09:00

  ауд. 312, корп. 12

  Положення про Прийом на навчання за освітньо-професійними програмами підготовки спеціаліста, магістра; та за індивідуальними програмами підготовки бакалавра на базі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня „молодший спеціаліст”.

  1. Загальні положення

  1. Прийом на підготовку фахівців освітньо-кваліфікаційних рівнів спеціаліста та магістра за певною спеціальністю здійснюється на основі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра відповідного напряму.

  2. Прийом на підготовку фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня магістра на основі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста тієї ж самої спеціальності здійснюється за кошти фізичних (юридичних) осіб.

  3. Прийом на перший курс осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста для продовження навчання за індивідуальними програмами підготовки бакалавра здійснюється за умови вступу на відповідний отриманій спеціальності напрям підготовки (див. додаток). В іншому випадку конкурсний відбір осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста регламентується Правилами прийому до НТУУ „КПІ”.

  2. Прийом документів, порядок конкурсного відбору та зарахування громадян, що вступають на навчання за освітньо-професійними програмами підготовки спеціаліста та магістра

  1. Прийом студентів на підготовку за освітньо-кваліфікаційними рівнями спеціаліста та магістра здійснюється за конкурсом.

  Для проведення вступних випробувань та конкурсного відбору на навчання за освітньо-професійними програмами підготовки спеціалістів та магістрів наказом ректора створюються атестаційні комісії факультетів/інститутів, підкомісії за відповідними спеціальностями та з іноземних мов, які є робочим органом приймальної комісії університету. Головою атестаційної комісії є декан факультету (директор інституту), головами підкомісій за спеціальностями призначаються завідувачі відповідних випускових кафедр, а членами – провідні професори (доценти), викладачі кафедри (викладачі інших кафедр) та куратори навчальних груп.

  Головою підкомісії з іноземних мов призначається завідувач відповідної кафедри, а членами – викладачі кафедр іноземних мов.

  2. Прийом документів (подання заяв) та проведення конкурсних заходів для вступників на навчання за освітньо-кваліфікаційними рівнями спеціалістів та магістрів проводиться у наступні терміни:

  Прийом документів (подання заяв):

  • для освітньо-професійних програм підготовки спеціалістів та магістрів, навчання на яких розпочинається у лютому, з 18.01 до 31.01 поточного року;
  • для освітньо-професійних програм підготовки спеціалістів та магістрів, навчання на яких розпочинається в інші терміни, з 21.05 до 1300 29.05 та з 18.07 до 10.08 поточного року.

  Конкурсні заходи за письмовою формою для цієї категорії осіб проводяться:

  • для освітньо-професійних програм підготовки спеціалістів та магістрів, навчання на яких розпочинається у лютому 01.02 - 02.02 поточного року.
  • для освітньо-професійних програм підготовки спеціалістів та магістрів, навчання на яких розпочинається в інші терміни, з 1400 29.05 до 04.06, або з 13.08 до 16.08 поточного року згідно з розкладом, затвердженим головою відповідної атестаційної комісії.

  Результати конкурсних заходів атестаційні комісії оголошують у наступний день після проведення відповідних випробувань.

  3. Визначення і оголошення інтегральних рейтингів вступників та зарахування студентів за підсумками конкурсного відбору здійснюється з урахуванням нижчезазначеного:

  Атестаційні комісії визначають і оголошують інтегральні рейтинги вступників:

  • для освітньо-професійних програм підготовки спеціалістів та магістрів, навчання на яких розпочинається у лютому до 03.02 поточного року.
  • для освітньо-професійних програм підготовки спеціалістів та магістрів, навчання на яких розпочинається у вересні, до 17.08 поточного року.

  Зарахування на навчання за підсумками конкурсного відбору проводиться:

  • для освітньо-професійних програм підготовки спеціалістів та магістрів, навчання на яких розпочинається у лютому до 10.02 поточного року;
  • для освітньо-професійних програм підготовки спеціалістів та магістрів, навчання на яких розпочинається у липні, до 02.07 поточного року.
  • для освітньо-професійних програм підготовки спеціалістів та магістрів, навчання на яких розпочинається у вересні, до 31.08 поточного року.

  4. Випускники НТУУ «КПІ» поточного року у терміни, визначені для подання документів, особисто подають до атестаційної комісії відповідного факультету/інституту заяву на ім’я ректора НТУУ “КПІ”, у якій вказують спеціальність, форму навчання та джерела фінансування. При цьому вступник пред’являє оригінали та додає до заяви копії документів, які підтверджують творчі фахові досягнення (статті, патенти тощо), а також інші документи, встановлені Приймальною комісією університету.

  5. Особи, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра (спеціаліста) в НТУУ «КПІ» в попередні роки або в іншому вищому навчальному закладі у терміни, визначені для подання документів, особисто подають до відбіркової комісії відповідного факультету/інституту (для освітньо-професійних програм підготовки спеціалістів та магістрів, навчання на яких розпочинається у лютому до Приймальної комісії) заяву на ім’я ректора НТУУ “КПІ”, у якій вказують спеціальність, форму навчання та джерела фінансування.

  До заяви вступник додає:

  • диплом бакалавра (спеціаліста) із додатком, за особистим вибором оригінал або його копію, завірену в установленому порядку;
  • оригінали (або їх копії) документів, які підтверджують творчі фахові досягнення (статті, патенти тощо);
  • медичну довідку за формою 086-О, що дозволяє за станом здоров’я навчатися на обраній спеціальності (оригінал або її завірену копію);
  • 6 фотокарток розміром 3 х 4 см;
  • 2 поштові конверти з маркою (із зазначеною зворотною адресою).

  Паспорт (паспорт громадянина України для виїзду за кордон, військовий квиток або приписне свідоцтво, або інший документ, який засвідчує особу і громадянство) та їх копії, оригінал документа про здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень, оригінал медичної довідки за формою 086-О (при поданні їх копій) та документи, що дають право на пільги, встановлені чинним законодавством України або викликані обумовленими обмеженнями для вступу на навчання на відповідну спеціальність, встановленими нормативно-правовими актами (та їх копії), вступник пред'являє особисто в терміни, визначені для подання документів.

  Копії документів без пред’явлення оригіналів не розглядаються.

  Факт ознайомлення вступника з правилами прийому, наявною ліцензією і сертифікатом про акредитацію відповідної спеціальності, а також надання ним згоди на оприлюднення результатів конкурсного відбору, наявності підстав для вступу поза конкурсом, на обробку його персональних даних в Єдиній державній електронній базі з питань освіти, а також використання їх відповідними підрозділами НТУУ «КПІ» фіксується в заяві вступника і підтверджується його особистим підписом.

  6. Прийом документів (згідно з п.4 та п.5) від іноземних громадян та осіб без громадянства на навчання за освітньо-професійними програмами спеціалістів та магістрів проводиться до 30.08 поточного року деканатом міжнародного факультету. Розгляд заяв, конкурсний відбір і зарахування здійснюється до 10.09. поточного року.

  Для осіб, які подають документ про здобуту за кордоном вищу освіту (освітньо-кваліфікаційний рівень), обов'язковою є процедура нострифікації документа про здобуту вищу освіту (освітньо-кваліфікаційний рівень), що проводиться Міністерством освіти і науки, молоді та спорту в установленому порядку. Нострифікація цих документів здійснюється протягом першого року навчання.

  7. Атестаційні комісії факультетів (інститутів):

  а) Затверджують та не пізніше ніж за чотири місяці до початку прийому документів на відповідну форму навчання оприлюднюють (на сайтах факультетів/інститутів та інформаційних стендах):

  • назву фахової навчальної дисципліни, з якої будуть проведені вступні випробування (назви навчальних дисциплін при проведенні комплексного випробування);
  • програми з фахових вступних випробувань та з іноземної мови.

  б) Визначають та оприлюднюють розклад вступних випробувань, час на виконання контрольних робіт, розробляють контрольні завдання з фахових вступних випробувань та з іноземної мови, а також критерії оцінювання за шкалою ECTS;

  в) Проводять вступні випробування з фахової дисципліни (комплексне фахове випробування) та з іноземної мови (для тих хто подав заяви на навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра);

  г) Розраховують значення інтегрального рейтингу вступників за формулою:

  RI = RA + 2Ф + І,

  де:   RA – академічний рейтинг студента;

  Ф – чисельний еквівалент оцінки з фахового випробування;

  І - чисельний еквівалент оцінки з випробування з іноземної мови (тільки для вступників на програми магістерської підготовки).

  Чисельний еквівалент оцінки визначається за наступною шкалою:

  A – 5 балів;

  B – 4,5 балів;

  C – 4 бали;

  D – 3,5 балів;

  E – 3 бали;

  F – 0 балів, вступник виключається з конкурсного відбору.

  Академічний рейтинг RA вступника розраховується атестаційною комісією на підставі додатку відповідного диплому та поданих документів щодо творчих досягнень вступника.

  RA = RA + RT ,

  де: RA – академічна складова,

  RT – складова творчих досягнень.

  Академічна складова академічного рейтингу вступника визначається як середньозважена оцінка (за системою ECTS) всіх кредитних модулів попередньої програми навчання з урахуванням відповідного обсягу кредитів.

  де: – кількість кредитів ECTS і -ї навчальної дисципліни;

  qi – чисельний еквівалент оцінки з і -ї навчальної дисципліни.

  Враховуються всі кредитні модулі, у тому числі курсові проекти (1,5 кр. ECTS) і курсові роботи (1 кр. ECTS), практики (із розрахунку один тиждень дорівнює 1,5 кр. ECTS), а також державна атестація. У разі виконання дипломного проекту, роботи враховується відповідна кількість кредитів згідно із робочим навчальним планом. У разі державного екзамену враховується обсяг у кредитах навчальної дисципліни, що виноситься на екзамен, згідно робочого навчального плану (при комплексному екзамені враховується сума кредитів навчальних дисциплін, що входять до екзамену).

  Творча складова академічного рейтингу вступника визначається з урахуванням рівня результативності відповідного досягнення та кількості цих досягнень.

  ,

  де: ri –  ранг творчого досягнення (згідно з таблицею);

  ni –  кількість творчих досягнень j-го рівня.

  Максимальна кількість балів творчих досягнень, що враховується під час визначення академічного рейтингу вступника, дорівнює 3;

  Значення рангів творчих досягнень

  Результати творчої роботи студента* Рівень результативності та вагові коефіцієнти
  Стаття в університетській збірці наукових праць, публікація доповіді у збірці праць конференції, призове місце на конкурсі наукових робіт студентів університету (факультету), розроблення інноваційного проекту («Інкубатор інноваційних ідей»), прийняття до розгляду заявки на охоронний документ України на об’єкт інтелектуальної власності. Університетськийr1 = 0,5
  Стаття у всеукраїнському науковому журналі, публікація доповіді у збірці праць всеукраїнської конференції, участь у всеукраїнській виставці з експонатом, призове місце у всеукраїнській олімпіаді з фаху, отримання охоронного документа України на об’єкт інтелектуальної власності або заявка на закордонне патентування. Всеукраїнськийr2 = 1
  Стаття (доповідь) у міжнародних журналах і збірках наукових праць, участь у міжнародних виставках, конкурсах і олімпіадах з фаху або призове місце на всеукраїнському рівні цих заходів, отримання закордонного патенту. Міжнароднийr3 = 2

  *  1. Враховуються лише друковані праці;

  2. Якщо є співавтори певної роботи, ваговий коефіцієнт rj поділяється на їх кількість.

  8. Конкурсний відбір здійснюється атестаційною комісією на підставі значення інтегрального рейтингу вступника, якщо інше не передбачено чинним законодавством України та Умовами прийому до ВНЗ України.

  У разі конкурсної ситуації серед вступників при однаковому інтегральному рейтингу встановлюються такі пріоритети (за рівнем значущості):

  – особи, яким Законом України «Про охорону дитинства» (із змінами) надане таке право;

  – особи, яким Законом України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» (із змінами) надане таке право;

  • особи, які проживають на території населеного пункту, якому в установленому порядку надано статус гірського;
  • громадяни України, які відслужили строкову військову службу або службу за контрактом і мають позитивні характеристики від командування військових частин;
  • особи, яким надане таке право відповідно до Указу Президента України від 12.09.2007 №849 (849/2007) „Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 4 вересня 2007 року „Про основні напрями фінансового забезпечення заходів щодо підвищення життєвого рівня населення у 2008 році";
  • студенти, які мають відповідну рекомендацію державної екзаменаційної комісії щодо подальшого навчання за певним освітньо-кваліфікаційним рівнем.

  9. Результати конкурсного відбору атестаційні комісії оприлюднюють та подають для затвердження до Приймальної комісії університету.

  10. Апеляції приймаються лише в день оголошення результатів вступних випробувань (конкурсного відбору). Розгляд апеляційних заяв проводять голови атестаційних підкомісій, в разі незгоди вступників – голови атестаційних комісій, а при незгоді з цими рішеннями - Приймальна комісія НТУУ ”КПІ”, рішення якої є остаточним.

  3. Прийом документів, порядок конкурсного відбору та зарахування громадян, що вступають на навчання за індивідуальними програмами підготовки бакалавра на базі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня „молодший спеціаліст” за умови вступу на відповідний отриманій спеціальності напрям підготовки

  1. Прийом на навчання за індивідуальними програмами підготовки бакалавра на базі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня „молодший спеціаліст” здійснюється за конкурсом.

  2. Терміни прийому документів, проведення вступних випробувань, конкурсного відбору та зарахування на навчання вищезазначених осіб регламентуються Правилами прийому до НТУУ «КПІ» на відповідну форму навчання.

  3. У терміни, визначені для подання документів, вступники особисто подають заяву на ім’я ректора НТУУ “КПІ”, у якій вказують бажані напрями підготовки, факультети (інститути), форму та джерела фінансування навчання.

  До заяви вступник додає:

  • диплом молодшого спеціаліста і додаток до нього, за особистим вибором оригінал або його копію, завірену в установленому порядку;
  • медичну довідку за формою 086-О, що дозволяє за станом здоров’я навчатися на обраному напрямі підготовки (оригінал або її завірену копію);
  • 6 фотокарток розміром 3 х 4 см;
  • 2 поштові конверти з марками;
  • за особистим вибором сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти (оригінали або завірені копії) з предметів, які визначені для участі у конкурсі щодо вступу на обрані вступником напрями підготовки.

  Паспорт (паспорт громадянина України для виїзду за кордон, військовий квиток або приписне свідоцтво, або інший документ, який засвідчує особу і громадянство) та їх копії, оригінал документа про здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень, оригінал медичної довідки за формою 086-О (при поданні їх копій) та документи, що дають право на пільги, встановлені чинним законодавством України або викликані обумовленими обмеженнями для вступу на навчання за відповідними напрямами підготовки (спеціальностями) встановленими нормативно-правовими актами (та їх копії), вступник пред'являє особисто в терміни, визначені для подання документів.

  Копії документів без пред’явлення оригіналів не розглядаються.

  Документи, які не відповідають вимогам, зазначеним вище, до розгляду не приймаються.

  Факт ознайомлення вступника з правилами прийому, наявною ліцензією і сертифікатом про акредитацію відповідного напряму, а також надання ним згоди на оприлюднення результатів конкурсного відбору, наявності підстав для вступу поза конкурсом, на обробку його персональних даних в Єдиній державній електронній базі з питань освіти, а також використання їх відповідними підрозділами НТУУ «КПІ» фіксується в заяві вступника і підтверджується його особистим підписом.

  Врахування пільг для цієї категорії вступників регламентується чинним законодавством України, Умовами прийому до ВНЗ України та Правилами прийому до НТУУ «КПІ».

  4. Фахові випробування для вступників на навчання за індивідуальними програмами підготовки бакалавра на базі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня „молодший спеціаліст” складаються з профільних конкурсних предметів наведених у Правилах прийому до НТУУ «КПІ» для відповідних напрямів підготовки (можлива участь у конкурсі з кількістю балів ЗНО).

  Система оцінок: 100-200-бальна (мінімальна кількість – 124).

  5. Апеляції приймаються відповідно до Положення про порядок подання і розгляду апеляцій вступників до НТУУ «КПІ».

  4. Прикінцеві положення

  1. Особи, які без поважних причин не з’явилися на вступні випробування у визначений розкладом час, особи, знання яких було оцінено балами нижче встановленого цим Положенням рівня, а також особи, які забрали документи після дати закінчення прийому документів, до участі в наступних вступних випробуваннях і в конкурсному відборі не допускаються.

  2. Перескладання вступних випробувань з метою підвищення оцінки не дозволяється.

  3. Особи, які в установлений термін (перший чотири дні, а у разі необхідності, другий та інші три дні від дня оголошення результатів конкурсного відбору) не подали оригінали диплому бакалавра (спеціаліста), медичної довідки за формою 086-О та інших документів необхідних для формування особової справи (у разі подання їх копій) не зараховуються до НТУУ «КПІ» на навчання на місця державного замовлення, а також на навчання за рахунок пільгових довгострокових кредитів.

   

  4. Особи, які без поважних причин не приступили до занять протягом 10 днів від дня їх початку, відраховуються з університету.

  ===========================================================================

  З А Т В Е Р Д Ж Е Н О на засіданні Приймальної комісії НТУУ "КПІ"

  ПРОТОКОЛ № 13 від " 10 " листопада 2011 року


  Запрошуємо на бюджетні місця навчання на кафедрі КЕОА факультету електроніки за напрямком "Радіоелектронні апарати"! Прийом документів - корп. 16, 5 поверх, кімн.150, 152.

  АРХІВ
  (вступних компаній)

  ПРАВИЛА 2016 РОКУ

  Правила прийому до НТУУ «Київський політехнічний інститут» у 2016 році

  ПРАВИЛА 2015 РОКУ

  Правила прийому до НТУУ «Київський політехнічний інститут» у 2015 році

  ПРАВИЛА 2014 РОКУ

  Правила прийому до НТУУ «Київський політехнічний інститут» у 2014 році

  ПРАВИЛА 2013 РОКУ

  ПРАВИЛА 2012 РОКУ

  ПРАВИЛА 2011 РОКУ

  ПРАВИЛА 2010 РОКУ

   ПРАВИЛА 2009 РОКУ


   ПРАВИЛА 2008 РОКУ


   ПРАВИЛА 2007 РОКУ