НТУУ КПИ, поступление в КПИ, вступ до КПІ, как поступить в КПИ, экзамены в КПИ, приемная комиссия, первый курс КПИ, правила приема в КПИ, сочинение, твір, украинский язык, українська мова, екзамени до КПІ, НТУУ КПІ, перший курс, факультети КПІ, факультеты КПИ, адреса приймальної комісії, ФЕЛ, електроніка, НТУУ КПІ, Факультет електроніки ФЕЛ, Кафедра КЕОА - Конструювання електронно-обчислювальної апаратури, ALTERA, TEXAS INSTRUMENTS, ATMEL Starter Kit , Evaluation Board сімейств MAX 7000, Cyclone фірми ALTERA , C 2000, C 5000, MSC 12 x фірми TEXAS INSTRUMENTS , AVR фірми ATMEL разом із САПР MAX - PLUS II , Quartus II , Code Composer Studio , IAR Embedded Workbench , OrCAD , PCAD, а також засобу програмування вимірювальних та управляючих комп'ютерних комплексівLabVIEW фірми National Instruments C++, C, Delphi, ASSEMBLER, VHDL

НТУУ КПІ, Факультет електроніки, Кафедра КЕОА - Конструювання електронно-обчислювальної апаратури, Лабораторія цифрових технологій

Офіційний сайт кафедри конструювання електронно-обчислювальної апаратури

Сайт офіційного Центр навчання при кафедрі КЕОА фірми ALTERA та учбові лабораторії фірм TEXAS INSTRUMENTS і ATMEL


ПРАВИЛА 2017 РОКУ

Правила прийому до НТУУ «Київський політехнічний інститут» у 2017 році

 • Правила прийому до НТУУ «КПІ»
 • Вступ на 5 курс

 • Курсы Внутренний аудит систем менеджмента качества

   

  Oбмен ccылкаmи:
  Бытовая техника в Киеве. Магазины бытовой техники. Магнитолы с USB, пионер, LCD проекционные телевизоры.

  technosell.com.ua
  Медицинский справочник Харисона (harrison) Песчаник Киев пісковик, дикарь, природный камень, брусчатка гранит. Київ пісковик, песчаник натуральный, камень дикарь, брусчатка гранита, брусчатка колотая.
  Продажа бизнеса, продажа квартир, продажа недвижимости, аренда квартир киев, покупка земли, аренда офисов киев.
  realt.infomir.kiev.ua
  Медицина, медицинские сайты, SPA салон, салон красоты киев, мезотерапия для волос, эпиляторы цены, капсулы для похудения
  med.ultramed.kiev.ua | ultramed.kiev.ua
  Медицинская техника и оборудование, медицинская техника купить, медицинская техника киев, массажные кресла, массажеры
  ultramed.com.ua

  Каталог Oriflame, Интернет-магазин Орифлейм
  orishop.infomir.kiev.ua |
  буран 2 5 космос, су 29 34 37 47 фото, миг 29 фото, миг 15 35, гироскоп, хабл фото, хабл телескоп, История авиации, BLACKJACK, ту 91, черная акула
  avia1.infomir.kiev.ua

  Приклади білетів співбесіди медалістів

  Рівень складності білетів співбесід на різні спеціальності (залежить від конкурсної ситуації). Час виконання завдань - 45 хвилин.

  математикa

  Білет № 1

  1.

  Розв'язати рівняння

  2.

  Знайти рівняння кола найменшого радіуса, яке дотикається одночасно параболи

  та прямої, що проходить через точки і

  3.

  Знайти всі значення параметра при кожному з яких нерівність

  має хоча б один розв'язок

  Білет № 2

  1.

  Розв'язати нерівність , якщо

  2.

  Знайдіть розв'язки рівняння , що належать відрізку

  3.

  Для всіх значень параметра знайти від'ємні корені рівняння

  Білет № 3

  1.

  Знайти , якщо

  2.

  Розв'язати рівняння

  3.

  При яких значеннях параметра a функція не має точок екстремуму поза відрізком ?

  Білет № 4

  1.

  Розв'язати систему рівнянь

  2.

  Розв'язати рівняння .

  3.

  При яких значеннях параметра найбільше значення функції на відрізку дорівнює ?

  фізикa

  Білет № 5

  1.

  Яка частина (в %) кількості теплоти, що передається газу при ізобарному нагріванні, йде на виконання ним роботи? Обчислити і навести пояснення.

  2.

  У контурі {LC} в якому 0,2 мкФ, 20 мГн, напруга на конденсаторі змінюється за законом [В]. Чому дорівнює миттєве значення магнітного потоку через котушку індуктивності через 1/6 періоду після початку коливань? Обчислити і навести пояснення.

  3.

  Електрон у атомі водню може знаходитись на колових орбітах з радіусами 0,5 см та 2 м. Як відносяться кутові швидкості руху електрона на цих орбітах. Обчислити і навести пояснення.

  Білет № 6

  1.

  Конденсатор заряджають від джерела постійного струму. Чому дорівнює ККД процесу зарядки? Обчислити і навести пояснення.

  2.

  Математичний маятник, довжина нитки якого здійснює гармонічні коливання в однорідному електричному полі напруженістю . Заряд кульки маятника , маса . Визначити період коливань маятника, якщо вектор напрямлений горизонтально. Вважати, що сила тяжіння більша за електричну. Навести пояснення.

  3.

  Скільки фотонів падає на катод щосекунди, якщо струм насичення фотоелемента = 0,08 мА? Заряд електрона Кл. Навести пояснення, обчислити та перевірити розмірність.

  Білет № 7

  1.

  Супутник обертається по коловій орбіті навколо планети Марс на значній відстані від її поверхні. Знайти відношення величини потенціальної енергії супутника до величини його повної механічної енергії. Обчислити та навести пояснення.

  2.

  Ідеальний газ у циліндрі під невагомим рухомим поршнем займає об'єм 40 л і має внутрішню енергію 6 кДж. Чому дорівнює атмосферний тиск? Обчислити та навести пояснення.

  3.

  Магнітний потік, що пронизує плоску дротяну рамку, рівномірно зменшується зі швидкістю 10 мкВб/с. Знайти силу струму в рамці, якщо її опір дорівнює 200 мкОм. Обчислити та навести пояснення.

  Білет № 8

  1.

  Тіло масою 1,2 кг підвішене на динамометрі у ліфті, що рухається вгору з прискоренням 2 м/с . Що показує динамометр? Прийняти = 10 м/c . Обчислити та навести пояснення.

  2.

  В коливальному контурі індуктивність котушки 1 мГн, ємність конденсатора 0,4 мкФ. Чому дорівнює амплітуда заряду конденсатора якщо амплітуда сили струму в контурі 1 мА? Обчислити та навести пояснення.

  3.

  Електрон в атомі водню переходить з рівня, де його енергія дорівнювала -3,4 еВ на рівень, де його енергія -13,6 еВ. Яку енергію (в еВ) має фотон, що випромінюється при цьому? Обчислити та навести пояснення.

  географія

  Білет № 9

  1.

  На фрагменті схематичної карти України нанести кордони Північно – Західного, Донецького і Центрального економічних районів і підписати області, що входять до їх складу.

  2.

  Електроенергетика України.

  3.

  На контурну карту нанести центри целюлозно-паперової, лісохімічної і меблевої промисловостей.

  хімія

  Білет № 10

  1.

  Хлор, його добування, фізичні та хімічні властивості.

  2.

  Загальні поняття хімії високомолекулярних сполук: мономер, полімер, елементарний ланцюг, ступінь полімеризації. Поліетилен і поліпропілен. Каучуки.

  3.

  Складіть рівняння реакцій, які необхідно провести, щоб здійснити такі перетворення: FeS2 > Fe2O3 > FeCl3 > Fe(OH)3 > Fe2O3 > Fe.

   

   

   


  Запрошуємо на бюджетні місця навчання на кафедрі КЕОА факультету електроніки за напрямком "Радіоелектронні апарати"! Прийом документів - корп. 16, 5 поверх, кімн.150, 152.

  АРХІВ
  (вступних компаній)

  ПРАВИЛА 2016 РОКУ

  Правила прийому до НТУУ «Київський політехнічний інститут» у 2016 році

  ПРАВИЛА 2015 РОКУ

  Правила прийому до НТУУ «Київський політехнічний інститут» у 2015 році

  ПРАВИЛА 2014 РОКУ

  Правила прийому до НТУУ «Київський політехнічний інститут» у 2014 році

  ПРАВИЛА 2013 РОКУ

  ПРАВИЛА 2012 РОКУ

  ПРАВИЛА 2011 РОКУ

  ПРАВИЛА 2010 РОКУ

   ПРАВИЛА 2009 РОКУ


   ПРАВИЛА 2008 РОКУ


   ПРАВИЛА 2007 РОКУ