НТУУ КПИ, поступление в КПИ, вступ до КПІ, как поступить в КПИ, экзамены в КПИ, приемная комиссия, первый курс КПИ, правила приема в КПИ, сочинение, твір, украинский язык, українська мова, екзамени до КПІ, НТУУ КПІ, перший курс, факультети КПІ, факультеты КПИ, адреса приймальної комісії, ФЕЛ, електроніка, НТУУ КПІ, Факультет електроніки ФЕЛ, Кафедра КЕОА - Конструювання електронно-обчислювальної апаратури, ALTERA, TEXAS INSTRUMENTS, ATMEL Starter Kit , Evaluation Board сімейств MAX 7000, Cyclone фірми ALTERA , C 2000, C 5000, MSC 12 x фірми TEXAS INSTRUMENTS , AVR фірми ATMEL разом із САПР MAX - PLUS II , Quartus II , Code Composer Studio , IAR Embedded Workbench , OrCAD , PCAD, а також засобу програмування вимірювальних та управляючих комп'ютерних комплексівLabVIEW фірми National Instruments C++, C, Delphi, ASSEMBLER, VHDL

НТУУ КПІ, Факультет електроніки, Кафедра КЕОА - Конструювання електронно-обчислювальної апаратури, Лабораторія цифрових технологій

Офіційний сайт кафедри конструювання електронно-обчислювальної апаратури

Сайт офіційного Центр навчання при кафедрі КЕОА фірми ALTERA та учбові лабораторії фірм TEXAS INSTRUMENTS і ATMEL


ПРАВИЛА 2017 РОКУ

Правила прийому до НТУУ «Київський політехнічний інститут» у 2017 році

 • Правила прийому до НТУУ «КПІ»
 • Вступ на 5 курс

 • Курсы Внутренний аудит систем менеджмента качества

   

  Oбмен ccылкаmи:
  Бытовая техника в Киеве. Магазины бытовой техники. Магнитолы с USB, пионер, LCD проекционные телевизоры.

  technosell.com.ua
  Медицинский справочник Харисона (harrison) Песчаник Киев пісковик, дикарь, природный камень, брусчатка гранит. Київ пісковик, песчаник натуральный, камень дикарь, брусчатка гранита, брусчатка колотая.
  Продажа бизнеса, продажа квартир, продажа недвижимости, аренда квартир киев, покупка земли, аренда офисов киев.
  realt.infomir.kiev.ua
  Медицина, медицинские сайты, SPA салон, салон красоты киев, мезотерапия для волос, эпиляторы цены, капсулы для похудения
  med.ultramed.kiev.ua | ultramed.kiev.ua
  Медицинская техника и оборудование, медицинская техника купить, медицинская техника киев, массажные кресла, массажеры
  ultramed.com.ua

  Каталог Oriflame, Интернет-магазин Орифлейм
  orishop.infomir.kiev.ua |
  буран 2 5 космос, су 29 34 37 47 фото, миг 29 фото, миг 15 35, гироскоп, хабл фото, хабл телескоп, История авиации, BLACKJACK, ту 91, черная акула
  avia1.infomir.kiev.ua

  ПОЛОЖЕННЯ

  про вступнІ випробування на перший курс

  Національного технічного університету України "КПІ"

  1. Вступні випробування в НТУУ “КПІ” абітурієнти складають згідно з переліком та у формі, які Приймальна комісія НТУУ "КПІ" визначила для напрямів підготовки і спеціальностей.
  2. Вступні випробування та консультації перед ними проводяться згідно з розкладом, затвердженим ректором університету, та за шкалою оцінок, затвердженою Приймальною комісією НТУУ "КПІ”.
  3. Початок іспитів:
   · 1 зміна - о 9.00 (10.00), вхід до аудиторій з 8.00 (9.00).
   · 2 зміна - о 14.00 (15.00), вхід до аудиторій з 13.00 (14.00).
  4. Організацію та проведення вступних випробувань у формі тестування, комплексного тестування та консультацій перед ними покладено на Центр тестування та моніторингу знань.
  5. До вступних випробувань допускають осіб, які мають перепустку за встановленою Приймальною комісією формою та паспорт (свідоцтво про народження для неповнолітніх). Особи, які з'явилися на випробування без згаданих документів, мають звернутися до відповідальної особи.
  6. Норми часу на проведення вступних випробувань встановлюються згідно з “Положенням про приймальну комісію Національного технічного університету України “КПІ”.
  7. Розміщення абітурієнтів в аудиторіях проводять особи, які відповідають за проведення випробувань. За порушення абітурієнтами порядку розміщення в аудиторіях їх знімають з випробування без права його перескладання.
  8. Сторонні особи без дозволу голови Приймальної комісії не допускаються до приміщень, де проводяться вступні випробування.
  9. Абітурієнтам дозволено приносити на випробування тільки письмове приладдя. Особисті речі (сумки, портфелі, книги, зошити, електронні довідники і словники, будь-які технічні засоби, папір тощо) до аудиторії, де проводяться випробування, заносити не дозволяється.
  10. Абітурієнт отримує тільки один екзаменаційний білет. Заміна екзаменаційного білета не дозволяється. Умови завдань абітурієнт може уточнювати у відповідальних осіб.
  11. За користування під час випробування сторонніми джерелами інформації, включаючи підказування, вступника усувають з випробування. На титульному аркуші роботи або листку усної відповіді зазначається причина усунення з випробування та час. Результати такої екзаменаційної роботи або листка усної відповіді прирівнюються до „0” балів незалежно від обсягу та змісту написаного. Апеляції з питань усунення з випробування не розглядаються.
  12. Заборонено робити у вкладинках робіт помітки, що можуть розкрити авторство роботи. Якщо під час перевірки робіт виявлено вкладинку , на якій є такі помітки, то таку роботу перевіряють декілька екзаменаторів (експертів).
  13. Закінчивши написання роботи, абітурієнт повинен скласти її в установленому порядку й особисто здати свою роботу відповідальній особі.
  14. Перевірка робіт проводиться тільки у спеціально виділених приміщеннях НТУУ “КПІ” . Відповідні документи та списки з кінцевими результатами вступних випробувань, які проводяться у формі тестування та комплексного тестування, затверджені директором Центру тестування та моніторингу знань, передаються для аналізу відбірковим комісіям факультетів (інститутів) відповідно до графіка, затвердженого в установленому порядку. Результати відбіркові комісії оголошують наступного дня після передачі о 14 00 .
  15. Вступники, які не з'явились на випробування без поважних причин у визначений за розкладом час, до подальших випробувань не допускаються. За наявності поважних причин, які підтверджені документально, вступники можуть допускатись до складання пропущених вступних випробувань з дозволу відповідального секретаря Приймальної комісії в межах встановлених строків проведення випробувань. Це стосується також абітурієнтів, звільнених під час випробування черговим лікарем.
  16. Абітурієнти, знання яких на вступних випробуваннях було оцінено балами, нижче середнього рівня (1-3 бали за 12-бальною шкалою, затвердженою МОН України), до подальших випробувань не допускаються.
  17. Заяви щодо апеляцій на результати вступних випробувань приймаються та розглядаються апеляційною комісією згідно з Правилами прийому на перший курс НТУУ "КПІ" та “Положенням про порядок подання і розгляду апеляцій для абітурієнтів НТУУ "КПІ"”.
  18. Під час випробувань абітурієнти зобов'язані підтримувати тишу та порядок в аудиторії.
  19. Протягом іспиту (у разі гострої необхідності, за рішенням чергового лікаря) відповідальна особа може випускати абітурієнтів по одному на декілька хвилин, при цьому абітурієнт здає відповідальній особі свою роботу, де робиться відповідний запис на титульній сторінці. При поверненні абітурієнта до аудиторії йому повертається його робота з позначкою про час виходу та повернення.
  20. Документи вступних випробувань, потрібні для формування особових справ студентів передаються Центром тестування та моніторингу знань до відбіркових комісій факультетів (інститутів). Інші документи вступних випробувань зберігаються у Центрі тестування та моніторингу знань, відповідно до затверджених положень.
  21. Палити в навчальних корпусах НТУУ "КПІ" заборонено.

  ======================================== ============================================= =================================================

  З А Т В Е Р Д Ж Е Н О

  на засіданні Приймальної комісії

  НТУУ "КПІ"

  ПРОТОКОЛ № 1 від " 1 6 " лютого 2006 року

   


  Запрошуємо на бюджетні місця навчання на кафедрі КЕОА факультету електроніки за напрямком "Радіоелектронні апарати"! Прийом документів - корп. 16, 5 поверх, кімн.150, 152.

  АРХІВ
  (вступних компаній)

  ПРАВИЛА 2016 РОКУ

  Правила прийому до НТУУ «Київський політехнічний інститут» у 2016 році

  ПРАВИЛА 2015 РОКУ

  Правила прийому до НТУУ «Київський політехнічний інститут» у 2015 році

  ПРАВИЛА 2014 РОКУ

  Правила прийому до НТУУ «Київський політехнічний інститут» у 2014 році

  ПРАВИЛА 2013 РОКУ

  ПРАВИЛА 2012 РОКУ

  ПРАВИЛА 2011 РОКУ

  ПРАВИЛА 2010 РОКУ

   ПРАВИЛА 2009 РОКУ


   ПРАВИЛА 2008 РОКУ


   ПРАВИЛА 2007 РОКУ